Virginijus Skumanas – „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ nugalėtojas

Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos Šaukoto skyriaus šeštos klasės mokinys Virginijus Skumanas tapo projekto „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ šeštokų finalo nugalėtoju.

Mokinys jau penktoje klasėje bandė savo jėgas šiame intelektualiame projekte, kur buvo patekęs į finalą, tik truputį pritrūko sėkmės iki pergalės. Atkaklus mokinys nenuleido rankų ir vėl bandė savo jėgas būdamas šeštoje klasėje. Šį kartą Virginijui vėl pavyko įveikti pirmąjį turą ir finale varžėsi su šeštokais iš Vilniaus bei Panevėžio mokyklų. Žingeidus mokinys finale įveikė savo varžovą iš Vilniaus ir tapo šeštokų turo nugalėtoju.

Virginijus jau nuo trečios klasės dalyvauja įvairiuose konkursuose, puikiai sekėsi rajoniniame „Žyniuko“ konkurse, kur užėmė prizines vietas. Mokinys yra labai žingeidus, daug skaito, domisi gamtos, istorijos bei geografijos mokslais, labiausiai mėgsta skaityti enciklopedijas, įvairias mokslo knygas, mėgsta spręsti įvairius kryžiažodžius, galvosūkius, mėgsta sportuoti, puikiai mokosi.  Virginijui konkursams ruoštis padeda mokytoja Dijana Dovidaitytė.

Visas gimnazijos kolektyvas džiaugiasi ir didžiuojasi Virginijaus pergale ir linki toliau siekti mokslo aukštumų ir garsinti mūsų rajoną bei mokyklą.

    

Palaikymo komanda                                             Šeštokai finalininkai pasiruošę kovai

    

Po nugalėtojo apdovanojimo                               Palaikymo komanda ir vedėjas R. Petrauskas

    

Su apdovanojimais                            Nugalėtojo diplomas