Šventė „Pabūkime kartu“

Gegužės 16 d. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos Šaukoto skyriuje vyko mokyklos bendruomenės šventė „Pabūkime kartu“. Jos metu gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Vilma Šalkuvienė pasidžiaugė mūsų mokyklos mokinių aktyviu dalyvavimu bei puikiais pasiekimais įvairiuose rajoniniuose ir respublikiniuose konkursuose. Mokiniams buvo įteikti padėkos raštai. Padėkota ir tėvams už aktyvų dalyvavimą gimnazijos bendruomenės veikloje: Ritai Mikalauskienei, Astai Šulčiūtei, Vilmai Valauskienei, Židrūnui Japertui. O dviejų vaikučių mamai Loretai Legeckaitei įteikta padėka už visapusį vaikų ugdymą ir dalyvavimą respublikiniuose projektuose. Padėkota ir mokytojai Dijanai Dovidaitytei už puikų gabių mokinių paruošimą ir aukštus pasiekimus įvairiuose projektuose bei konkursuose. Taip pat padėka įteikta mokyklos logopedei Astai Vaivadienei už puikų popamokinės veiklos organizavimą, mokinių saviraiškos ugdymą.

Koncertinę programą vedė tėtis Židrūnas Japertas su dukra Austėja. Jos metu visų klasių mokiniai atliko dainas, kurias dainavo kartu su savo tėveliais ir mamytėmis. Skambėjo dainos „Išėjo tėvelis į mišką“, „Mūsų dienos kaip šventė“ ir kitos. Keletą dainų atliko daugiavaikė Smoliarovų šeima, kurios visi vaikučiai mokosi ar lanko darželį mūsų skyriuje. Koncerte skambėjo ir anglų kalba atliekama daina apie meilę mamai, o tėtis Židrūnas su dukra Austėja atliko jumoristinę savo kūrybos dainą. Rajoninio skaitovų konkurso nominantė Austėja Japertaitė padeklamavo eilėraštį apie mamą, o 7-8 klasių mergaitės pašoko keletą ritminių šokių.

Šventės pabaigoje visa mokyklos bendruomenė sustojo bendrai nuotraukai, vėliau visi vaišinosi arbata, saldumynais bei vaisiais. Puiki buvo šventė!